title

Organizátor veletrhu

 

AKTIVITY EXPO organizuje Sport Abácie ǀ Centrum sportu a zdraví Nový Jičín. Populární sportovní areál slouží obyvatelům Nového Jičína a okolí od roku 2014. Byl vybudován jako součást Hotelu Abácie. Poskytuje skvělé možnosti sportovních aktivit nejen hotelovým hostům, ale také místním dětem, teenagerům, dospělým i seniorům. Pořádá skupinová cvičení, nabízí služby osobních trenérů, disponuje tenisovými, squashovými i badmintonovými kurty, bowlingem, wellness a sportbarem. Kromě toho zajišťuje výživové poradenství.

logo_sport_abacie

Podle provozního a marketingového ředitele Sport Abácie vedly k uspořádání prvního ročníku veletrhu AKTIVITY EXPO dlouholeté zkušenosti a zároveň absence informací o tom, co všechno se dá na Novojičínsku podnikat.

„Sami víme, jak složité je najít dětem vyhovující kroužek nebo sobě odpovídající sportovní aktivitu. Jak těžko hledáme prostor na seznámení se s nabídkou. Na osobní kontakt s instruktorem lyžařské školy, vedoucím příměstského tábora nebo prodejcem kol je velmi málo času. Proto pořádáme AKTIVITY EXPO,“ říká Roman Posád.