title

Zaujměte MÍSTO V RODA!

 

Abadá Capoeira Nový Jičín

obr3

Přiblížení brazilského bojového tance. Ukázky unikátní kombinace netradičního boje, akrobacie a tance na pódiu. Informace o úspěších klubu, práci s dětmi i vlivu capoeiry na psychomotorický rozvoj hráčů.

Web: www.nj.abada-cr.cz

 • Zdeněk Rigo (Graduado Indio)

  Klub Abadá Capoeira Nový Jičín je pod vedením velmi zkušeného učitele Zdeňka Riga, který osobně cvičí Capoeiru už přes 15 let. Tento klub se zabývá učením,propagací a rozvíjením Afro-Brazilského bojového umění Capoeira, které je spojením tance,zpěvu,hudby,akrobacie a bojového umění v jednom.

  Náš klub funguje již 15 let. Rozvíjíme spolupráci jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni. Spolupracujeme s menšími, začínajícími kluby v ostatní českých městech. Na mezinárodní úrovni se můžeme prezentovat sítí kontaktů v klubech v okolních státech jako: Slovensko, Polsko, Francie, Rakousko, Německo, Rusko, Švédsko i Brazílie. Dnes již patříme pod celosvětovou největší organizaci ABADÁ CAPOEIRA, která združuje již více než 50 tisíc capoeiristů a trénuje nás jeden z nejuznávanějších trenérů Capoeiry ve světě Professor Estacio.

  Momentální aktivity: V současnosti se angažujeme hlavně v přípravě členů k reprezentaci na Mistrovství Republiky a Mistrovství Evropy a v práci s novými členy. Nových zájemců o tento sport stále přibývá, ať už v Novém Jičíně nebo v jiných městech ČR. Pro ty, kteří bydlí příliš daleko a nemají možnost chodit na tréninky, organizujeme semináře, které mají za úkol přiblížit Capoeiru lidem v ČR a sjednotit lidi zajímající se o Capoeiru v celé republice. Co vám můžeme nabídnout:

  * Výuku na profesionální úrovni
  * Semináře s brazilskými mistry
  * Možnost postupu na vyšší úroveň ( páskování )
  * Možnost reprezentace na Mistrovství ČR i Mistrovství Evropy.
  Abadá Capoeira – Nový Jičín. Jendím z hlavních úkolu je popularizace bojového umění Capoeira a přiblížení brazilské kultury široké veřejnosti v ČR. Tuto úlohu bychom rádi naplnili organizováním vystoupení na kulturních akcích, pořádáním seminářů a přiblížením tohoto bojovéhu umění i prostřednictvím médií, což se nám v posledních letech opravdu daří! Doufáme, že by užší kontakt obou kultur mohl mít pozitivní vliv na vytvoření lepších mezilidských vztahů a spestřit kulturní život jak v našem městě, tak i v celé České Republice.

  Odpovědět

Přidejte komentář

5 × 5 =